Kolay Bilgiler

Online Faydali Makaleler!

Merhaba Ziyaretçi! Giriş veya kayıt yaparak makale gönderebilirsin!

Gizlilik Politikası

  • Kişisel bilgilerinizin korunmasına ciddi bir önem veriyoruz.
  • Bu gizlilik politikası, ilanınızın yayınlanması noktasında bize verdiğiniz yetki çerçevesinde, kolaybilgiler.com'un bilgi toplamasını, kullanmasını ve bilgileri teşhir etmesi hususunda yazılmıştır. 
  • kolaybilgiler.com haber vermeden, uyarmadan bu gizlilik politikasını değiştirme hakkını saklı tutar. Kişisel bilgilerinizin toplanması, kullanımı ve dağıtımı kolaybilgiler.com tarafından idare edilmektedir. Bu yüzden bu sayfayı sık sık ziyeret etmeniz önerilir. 
  • Bu site üzerinden bazı materyal ve hizmetlere ulaşabilmeniz için bazı kişisel bilgilerinizi bize sağlamanız gerekmektedir. İsminiz ve eposta adresiniz sizinle iletişim kurabilmek, servisimiz, partnerlerimizin servis ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgi sunmak, ziyaretçi demoğrafisi çıkarmak ve potansiyel ticari eğilimleri tespit etmek amacı ile kullanma hakkını saklı tutarız. Bu bilgilerinizi yetkili ve yasal partnerlerimizle ve/veya bize taraf olan kurumlarımızla paylaşabilme fakat bilgilerinizi kesinlikle satmama hakkını saklı tutar. 
  • Bütün ziyaretçilerimizin IP adreslerini tutarız. IP adreslerini, sunucu spesifikasyonu veya müşteri demografisi çıkarmak için kullanmaktayız. Yasal kurumlar talep ettiği takdirde bu bilgiler TC adalet kurumlarına sağlanır.
  • Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için, kolaybilgiler.com çeşitli teknik önlemler almakla birlikte, günümüz teknolojisinde, yazılım alanında henüz kesin bir güvenlik reçetesi bulunmamaktadır. Tam da bu noktada, yukarıda gizlilik politikasında anlatılanların haricinde kolaybilgiler.com bilgilerinizin %100 bir şekilde korunacağını garanti edemez ve bu konuda sorumlu tutulamaz.
  • Kullanım Koşulları'nı okuyarak okumanıza devam edebilirsiniz.